Wyjazdowe zwycięstwo!

W ostatnią niedzielę trampkarze Drwęcy osłabieni brakiem swojego kapitana Konrada Muchewicza udali się na trudny teren do Jabłonowa. Drużyna Naprzodu mimo iż nie jest najsilniejszą drużyną w lidze to na swoim fatalnym, kompletnie nie nadającym się do gry boisku jest zawsze groźna. Był to mecz ogromnej walki fizycznej ponieważ nasi rywale nastawili się na taką grę a zawodnicy Drwęcy na tym boisku mimo licznych prób nie mogli grać swojej piłki i pokazać sowjej wyraźnej przewagi w umiejętnościach piłkarskich i taktycznych. Mimo wszytkich przeciwności udało się nam wygrać 2 do 1 a oba gole dla MKS padły po stałych fragmentach gry. Strzelcem obu bramek był Szymon Lewandowski, który najpierw oddał bardzo silny i precyzyjny strzał z rzutu wolnego a następnie nie dał szans bramkarzowi gospodarzy strzałem głową po dośrodkowaniu Michała Kamińskiego z rzutu rożnego. Jest to bardzo cenne zwycięstwo w kontekście walki o pierwsze miejsce w lidze ponieważ lider tabeli Gol Brodnica zremisował kolejny mecz, dzięki czemu zrównaliśmy się z nim punktami. Należy jednak pamiętać że Gol ma rozegrany 1 mecz mniej  ale w rundzie rewanżowej podejmujemy rywali z Brodnicy na własnym boisku i wszystko jest możliwe. W najbliższej kolejce młoda Drwęca pauzuje a w ostatniej kolejce 12.11 rozegra mecz u siebie z Węgrowianką Węgrowo.

Powiązana galeria: