Powrót na właściwe tory!!!

Po porażce na początek sezonu wszyscy liczyli, że trampkarze Drwęcy zrehabilitują się w meczu u siebie. Zawodnicy podeszli bardzo zmotywowani do meczu chcąc zmazać plamę z Brodnicy. Gra zespołu oraz wynik przekroczyły najśmielsze oczekiwania. Drwęca absolutnie dominujac przez cały mecz wygrała z debiutującym zespołem aż 18 do 0. Kto był lepszy w tym meczu nie podlegało dyskusji nawet przez minutę. Potwierdzeniem mądrej,dobrej, spokojnej i cierpliwej gry drużyny jest fakt, iż drużyna gości oddała jeden niecelny strzał w całym meczu a nasz  bramkarz dotykał piłkę tylko nogą - 4 razy w meczu. Cieszy dobra reakcja zespołu po ostatniej przegranej i pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. Bramki dla Drwecy strzelali: Jakub Modrakowski - 6, Konrad Muchewicz - 2, Szymon Pawłowski - 3, Michał Kamiński - 2, Szymon Lewandowski - 2, Marcin Malcan - 1, Adrian Blomkowski - 1, Kornel Marcinkowski - 1. Kolejny mecz zagramy w Toruniu z miejscową Elaną w niedzielę 18 września.

Powiązana galeria: